Not logged in | Log in | Sign Up
Ogólnie linia NS-1 to takie lekko przekłamane jest. :P Bo NS-1 składa się z dwóch linii 450 i 451. Na zdjęcie jest to 450.
Sugerowałem się rozkładem na stronie przewoźnika, kurs NS-1 z godziny 13.41.
@jacekso Tak bo wszędzie przewoźnik informuje że jest to NS-1 jednak NS-1 to dwie linie.
Ostrów Wlkp - Nowa Skalmierzyce p/ Biskupice Oło., Lezione, Osiek... to linia 450.
Ostrów Wlkp - Nowe Skalmierzyce p/ Czekanów, Fabianów to juz linia 451.
Jacku, u nas na stronie www.czkalski.pl
Oraz oczywiście e-podróżnik.
Przyjedź za jakiś czas to będziesz miał wszystkie autobusy już z wyświetlaczami na zdjęciach
Chyba dopiero na wiosnę przyjadę. Nigdzie na podanej stronie nie ma rozkładów 450 i 451.
@jacekso Nie ma bo NS-1 to 450 i 451. NS-1 to jakby nazwa ogólna dla 450 i 451. Według mnie powinno być i na stronie i na wyświetlaczu 450 i 451 było by czytelniej. :P
@jacekso, kliknij powiat Ostrowski i tam są rozkłady NS-1, NS-2, NS-3, NS-4 i NS-5. Czyli całej komunikacji gminnej na terenie Nowych Skalmierzyc.